...אוסטקיו      הקפה הטוב ביותר בתבל
 

עקבו אחרינו והישארו מעודכנים

  • BrandCafe on Facebook
  • BrandCafe on Instagram

גם לקפה יש תקנון 

ניווט בחנות BrandCafe

©2023 by Brandcafe Proudly Designed & Copywriting By Copyeidit Wix Pro Expert

...איך הכל התחיל

 BrandCafe סיפור בטעם 

חוויות כמו קפה אוסטקיו הן נדירות בחיים. לטעום משהו מעולה ולרצות ממנו עוד. ממש להתאהב. ומה יותר מתאים מלספק את החוויה הזאת למי שאוהבים. אז החלטתי להכין כוס קפה אוסטקיו טרי לאהובתי בכל בוקר. אבל כדי לעמוד במשימה, הייתי זקוק לאספקה של קפה אוסטקיו בישראל...

 

אני איש עסקים, וכשגיליתי שקפה אוסטקיו עדיין לא משווק בישראל, הגדרתי לעצמי מטרה חדשה: אני אביא את קפה אוסטקיו לישראל על מנת לחלוק את האהבה הזאת עם כל הישראלים, וכך אוכל להכין כוס קפה איטלקי איכותי לאהובתי כל בוקר.

ישראלים יקרים ואהובים, אתם מוזמנים  להתאהב, לטעום ולהתרגש, לחזור וליהנות שוב כל פעם מחדש מקפה איטלקי איכותי אמיתי, שנחשב לטוב בעולם.

החנות שלנו  BrandCafe הינה המשווקת הבלעדית של קפה אוסטקיו בישראל. כעת תוכלו ליהנות מהארומה והתערובת הסודית גם אצלנו.

זה לא התחיל כמסע לחיפוש הקפה המושלם, וגם לא הזדמנות עסקית מתוחכמת. זה היה מקרי לחלוטין, וזה בא מאהבה.

בקיץ 2018, במהלך חופשה רומנטית באיטליה, שכללה גם ביקור ברומא, קיבלתי המלצה לבקר בבית קפה מיוחד וקסום. הממליץ טען ששם מגישים את הקפה הטוב ביותר בעולם. ההמלצה נשמעה מוגזמת, אבל מסקרנת, ובית הקפה היה לא רחוק מהמקום שבו אני ואהובתי אכלנו את ארוחת הערב שלנו, בפיאצה נאבונה. בית הקפה היה במרחק הליכה וקרוב לפנתאון.

כשנכנסנו לבית הקפה סנט אוסטקיו, מייד הרחנו את הריח המענג והמשכר של הקפה הטרי והאיכותי. ריח שמעורר את החושים ומגרה מאוד. הזמנו מהתפריט המפורסם, מונצ'לה וגרניטה. כשטעמתי מהמונצ'לה, מייד הבנתי שזכיתי לטעום משהו מיוחד ואיכותי. החוויה באותו ערב הפתיעה אותי מאוד. לא ציפיתי לאיכות וטעם כאלה מקפה. התמכרתי מייד.

מששאלנו, הסתבר לנו שלמשקה השחור והמענג הזה  יש היסטוריה של ממש שהחלה בשנת 1938 ורקמה קפאין ופולים ע"י האחים לבית ריצ'י. הארומה חדרה עמוק לליבנו ולחיך הישראלי שלנו ושבתה אותנו לחלוטין.

  • BrandCafe on Facebook
  • BrandCafe on Instagram
0